EY

Senior / Seniorka w Dziale Audytu Ogólnego

Click Here to Apply

Job Location

Kraków, Poland

Job Description

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów z zakresu analizy sprawozdań finansowych przedsiębiorstw będących przedmiotem audytu
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem projektowym w tym codzienna delegacja zadań i weryfikacja postępów prac
  • Codzienna współpraca z klientami oraz koordynowanie projektów w ramach międzynarodowej sieci biur EY
  • Wsparcie biegłego rewidenta w kluczowych dyskusjach z zarządami audytowanych spółek
  • EY.AI - Twoje możliwości na tym stanowisku rozszerza sztuczna inteligencja, która będzie Ci towarzyszyć i wspierać w codziennej pracy. Dzięki wykorzystaniu AI Twoje analizy, praca z danymi i tworzenie innowacji wzniosą się poziom wyżej. Zaczniesz od cyklu szkoleń, a następnie będziesz korzystać z EYQ - swojego wirtualnego asystenta i innych unikalnych narzędzi, często dostępnych tylko w EY. Stale inwestujemy w innowacje, aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym możesz skupić się na jej najciekawszych aspektach i tworzyć najlepsze rozwiązania dla klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobyte w firmie audytorsko-doradczej
  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki finansowe i ekonomiczne) oraz chęć do dalszego rozwoju osobistego
  • Zainteresowanie specyfiką pracy i analizowanie bieżących wydarzeń gospodarczych
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Umiejętność zarządzania i organizowania pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
Mile widziane
  • Rozpoczęte zdobywanie uznanych kwalifikacji w zakresie rachunkowości i finansów (Biegły Rewident, ACCA)

To oferujemy

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów m.in.: (Biegły Rewident, ACCA – decyzja należy do Ciebie)
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University
  • Udemy for Business – dostęp do kilku tysięcy szkoleń online
  • 4-dniowy tydzień pracy w okresie wakacji
  • Innovate EY – unikalne programy innowacyjne doceniające kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań wykorzystujących najnowsze technologie
  • Career Counselor – indywidualny opiekun Twojej kariery wewnątrz naszej organizacji
  • EY Buddy – czyli Twoje wsparcie w procesie wdrożenia do EY
  • Rozbudowany program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety na wydarzenia kulturalne, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)
  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych
  • Możliwości wspierania inicjatyw społecznych – m. in. w ramach EY Volunteers Challange oraz Fundacji EY
  • Hybrydowy model pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

  • Aplikuj.
  • Porozmawiajmy.

W zespołach Assurance EY Polska pracuje już ponad 900 wyjątkowych osób – ekspertów i ekspertek w swojej dziedzinie i takich, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Audytor to zawód przyszłości, który ciągle ewoluuje, dlatego wspieramy tworzenie własnych, indywidualnych ścieżek kariery, aby dać Ci pewność, że karierowo dotrzesz tam, gdzie chcesz, najszybciej jak to możliwe.

EY (dawniej Ernst & Young)

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Location: Kraków, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More EY Jobs

Contact Information

Contact Human Resources
EY

Posted

October 17, 2024
UID: 4903920159

InternJobs.com does not guarantee the validity or accuracy of the job information posted in this database. It is the job seeker's responsibility to independently review all posting companies, contracts and job offers.